درباره شرکت کیمیا صنعت شیما

شرکت کیمیا صنعت شیما یکی از بزرگترین تولید کنندگان ملزومات شیشه های دو جداره در ایران با هدف ارائه محصولات با کیفیت در سطح استاندارد جهانی از سال ۹۵ فعالیت تولیدی خود را با به کارگیری به روزترین تکنولوژی ماشین آلات و خطوط تولیدی مدرن و پیشرفته در منطقه صنعتی شمس آباد آغاز کرد . نگرش‌های کیفی محور مدیران به منظور استمرار کیفیت و همچنین مشتری مداری باعث شد تا رهبری بازار این صنف را به عهده بگیریم .

ضمانت محصولات، گستردگی شبکه نمایندگی فروش در کل ایران و ایجاد واحد خدمات فنی جهت نظارت کامل بر فرآیند تولید شیشه دوجداره از اقدامات متعددی است که جهت بهره مندی مصرف‌کنندگان صورت گرفته است.
در کارخانه کیمیا صنعت شیما طی سال‌های متوالی تولید علاوه بر افزایش دانش و فنی و مهارت نیروهای متخصص همواره بهترین تکنولوژی ماشین آلات و تجهیزات آزمایشگاهی مورد نیاز این صنعت انتخاب و به کار گرفته شده است

خط مشی كيفيت

خط مشي كيفيت شرکت کیمیا صنعت تولید کننده پلی سولفاید ، پلی یورتان ، ماستیک ، پروفیل UPVC ، Spacer در سال1387 با هدف ایجاد اشتغال با استفاده از ظرفیت های داخلی و جلوگیری از واردات محصولات نامرغوب تاسیس گردید.
براي دستيابي به خط مشي فوق، موارد ذيل در برنامه كار شركت قرارگرفته است:

جلب رضايت مشتريان

مشتريان ، کانون توجه و ضامن بقاء و پيشرفت ما هستند از اينرو ، ايفاء تعهدات ما از طريق شناسايي ، درک صحيح انتظارات و نيازهاي حال و آينده آنان و برآورده ساختن اين نيازها و انتظارات ميسر است.

آموزش موثر پرسنل شرکت

ما اعتقاد داريم در سايه آموزشهاي منظم وموثر ، ضمن کاسته شدن ضايعات ، باتوجه به گسترده تر شدن افق ديد پرسنل ، کيفيت محصولات توليدي نيز افزايش خواهد يافت .

برقراری شرايط محيطی ايمن

براي پرسنل ، مواد ومحصول به منظورايجاد خاطري آسوده براي مصرف کننده

افزايش توليد

کاهش بازکاري وبالا بردن راندمان توليد محصولات خود، ضمن کاهش ضايعات مواد ومحصول در حين فرآوري، زمينه ايجاد اشتغال وفعاليت براي کليه پرسنل را فراهم خواهد آورد.

گواهینامه ها

به منظور برآورده نمودن اين خط مشي، شركت ، سيستم مديريت كيفيت IMS را براساس استانداردهای ISO9001:2015 , ISO14001:2015 , ISO45001:2018 , ISO10002:2014 را در سازمان پياده نموده است.